Logo
pondelok-piatok ,09:00 -17:00 hod.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 230,00 EUR a máte dopravu ZADARMO
Novinky
23.01.2023
Výkonné počítače s grafickou kartou Geforce RTX 3060
Hľadáte počítač s vysokým herným grafickým výkonom ?Vyberte si z našej ponuky počítač s grafickou kartou Geforce RTX 3060 12GB .                    ... čítať celé
19.01.2023
Ponúkame možnosť vyskladania PC zostavy na mieru
                                                                    Vážení zákazníci Nenašli ste v našej ponuke PC zostavu presne podľa Vašich predst... čítať celé
02.05.2022
NOVINKA - Jednoduchšie splátkovanie s Quatrom
  Vážení zákazníci   Prinášame Vám rýchlejšie vybavenie splátok Quatro cez náš internetový obchod. Po odoslaní objednávky sa Vám zobrazí nová ve... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

  1. Úvod
  2. Sieťové produkty
  3. TP-Link TL-SM5110-LR, 10GBase-LR SFP+ LC Transceiv

TP-Link TL-SM5110-LR, 10GBase-LR SFP+ LC Transceiv

TP-Link TL-SM5110-LR, 10GBase-LR SFP+ LC Transceiv

Single-mode SFP + LC Transceiver (2xLC, 1310 nm SM, 10 km) s podporou pre Hot-Plug funkcie. Podporuje DDM Je plne kompatibilný s 10G Small Form Plugga... celý popis
Dostupnosť
Skladom
39,19 EUR
32,66 EUR
bez DPH
Číslo produktu:TL-SM5110-LR
Výrobca:TP-Link
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie
Single-mode SFP + LC Transceiver (2xLC, 1310 nm SM, 10 km) s podporou pre Hot-Plug funkcie. Podporuje DDM Je plne kompatibilný s 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP + MSA)
Tovar zaradený v kategóriách

 

 

 

                                                                   

    sme tu pre Vás od roku 2009                                                                       

 

     

doprava v rámci SR nad 230€ zadarmo

Pri nákupe na 230€ v rámci SR

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk