Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
30.08.2021
Ponúkame možnosť vyskladania PC zostavy na mieru
Vážení zákazníci Nenašli ste PC zostavu v našej ponuke presne podľa Vašich predstáv ? Ponúkame Vám možnost' vyskladania PC zostavy na mieru presne p... čítať celé
04.07.2021
NOVINKA - Jednoduchšie splátkovanie s Quatrom
  Vážení zákazníci   Prinášame Vám rýchlejšie vybavenie splátok Quatro cez náš internetový obchod. Po odoslaní objednávky sa Vám zobrazí nová ve... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

  1. Úvod
  2. Sieťové produkty
  3. TP-Link TL-SM5110-SR, 10GBase-SR SFP+ LC Transceiv

TP-Link TL-SM5110-SR, 10GBase-SR SFP+ LC Transceiv

Formát: SFP +, Pre typ kábla: Multi Mode, Konektory: (2) LC, Prenosová rýchlosť: 10 Gbps, Vlnová dĺžka - Tx / Rx [nm]: 850, Dosah [km]: 0,3, Typ preno... celý popis
Dostupnosť
Na objednanie do 5 dní
16,57 EUR
13,81 EUR
bez DPH
Číslo produktu:TL-SM5110-SR
EAN kód:6935364006297
Výrobca:TP-Link
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie
Formát: SFP +, Pre typ kábla: Multi Mode, Konektory: (2) LC, Prenosová rýchlosť: 10 Gbps, Vlnová dĺžka - Tx / Rx [nm]: 850, Dosah [km]: 0,3, Typ prenosu: 2-vláknový, DDMI - diagnostika: Áno
Tovar zaradený v kategóriách

 

 

 

                                                                         

sme tu pre Vás od roku 2009                                                                        

 

     

       

Pri nákupe na 230€ v rámci SR

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk