Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
30.08.2021
Ponúkame možnosť vyskladania PC zostavy na mieru
Vážení zákazníci Nenašli ste PC zostavu v našej ponuke presne podľa Vašich predstáv ? Ponúkame Vám možnost' vyskladania PC zostavy na mieru presne p... čítať celé
04.07.2021
NOVINKA - Jednoduchšie splátkovanie s Quatrom
  Vážení zákazníci   Prinášame Vám rýchlejšie vybavenie splátok Quatro cez náš internetový obchod. Po odoslaní objednávky sa Vám zobrazí nová ve... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

  1. Úvod
  2. Sieťové produkty
  3. TP-Link TL-SM321A-2, 1000Base-BX WDM SFP Modul

TP-Link TL-SM321A-2, 1000Base-BX WDM SFP Modul

Obojsmerný SPF modul WDM s podporou štandardu 1000Base-BX pre prenos cez jedno vlákno optického vedenia, technológiu WDM, vlnová dĺžka TX: 1 550 nm / ... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
11,31 EUR
9,42 EUR
bez DPH
Číslo produktu:TL-SM321A-2
EAN kód:6935364072933
Výrobca:TP-Link
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie
Obojsmerný SPF modul WDM s podporou štandardu 1000Base-BX pre prenos cez jedno vlákno optického vedenia, technológiu WDM, vlnová dĺžka TX: 1 550 nm / RX: 1 310 nm, pre kábel 9/125 um Single-mode Fiber, typ portu LC, prenosová rýchlosť 1.25 Gbps. Kompatibilita s: T3700 series, T2700 series, T2600 series, T2500 series, T1700 series, T1600 series, T1500 series, 2/3/5 series switches and MC220L
Tovar zaradený v kategóriách

 

 

 

                                                                         

sme tu pre Vás od roku 2009                                                                        

 

     

       

Pri nákupe na 230€ v rámci SR

 

Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk